Hangi Slot Kazandırır – Çok Kazançlı 8 Oyun Hangisi

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Paranın slot oynanarak kazanılması için doğru bir oyun tercihi yapılarak iyi bir liste seçimiyle slot oynanmalıdır. Hangi slot kazandırır? Aslında her slot oyununda para kazanma şansınız her zaman vardır. Ama önemli olan burada seçtiğiniz oyunun size sunacağı RTP oranı ve oyun özellikleri olacaktır. Birçok slot oynayan da buna göre bir oyun seçimi yaparak en doğru oyunu belirlemeye çalışır. Günümüzdeki popüler slot oyunları RTP oranı %96 ve üzerindeki oyunlar olarak bilinir.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Hangi Slot Kazandırır?

Kazanç sağlamanız için slot siteleri oyunlarında seçtiğiniz oyun türü oldukça önemli. Sağlayıcı elbette fark etmeyecektir. Fakat Pragmatic Play ve Relax Gaming son yılların en çok slot oyunlarının oynandığı slot şirketleridir. Hangi slot kazandırır? İyi bir slot oyunu belirleyebilmeniz için bazı bilgileri bilemeniz gerekir. RTP yani Return To Player oyuncuya yapılan geri ödeme oranıdır. Bu oran her ne kadar yüksek olursa oyunda o kadar iyi para öder. Düşük olması daha riskli bir oyun olduğunu ifade etmektedir.

Bu yüzden %94 ve aşağısındaki oyunlara çoğunlukla gidilmemelidir. Slot oyun indir işlemi yaparken buna dikkat edin. Diğer oyunlara göre daha az kazandırabilirler. Ama günümüzdeki %96 ve üzeri RTP ile daha çok para kazandıran slot oyunları var. İşte bu seçimleri listede sizlere önerdik. Listenizi bu oyunlar arasında oluşturarak karma bir biçimde hepsini oynamanız önerilir.

Siteye Kaydol
 1. Sweet Bonanza
 2. Starlight Princess
 3. Gates OF Olympus
 4. Money Train 4
 5. Starburst
 6. Big Bass Bonanza
 7. Candy Blitz
 8. Gravity Bonanza

%96 ve üstü bir RTP oranı olması sebebiyle para kazandıran slot oyunları arasında onlar gösterilebilir. Zaten slot oyuncuları oyun seçerken bulunduğumuz yılda en çok bu oyunları oynamaktadır. Basit oynanışları ve çokça kazandırmalarıyla popüler oyunlardır.

hangi slot kazandırır öğren
hangi slot kazandırır öğren

Para Kazandıran Slot Oyunları

Parayı slot oyunlarında kazanmanız için doğru slot sağlayıcıları oyunları ile şans denenmelidir. Slot makinesi algoritması çalışmanız da ayrıca etkili olacaktır. İyi para ödeyen oyunlar hep belirli sağlayıcılarda var. Oyuncu lehine şansı daha çok veren iyi bir slot sağlayıcının oyunuyla ilerlenmelidir. Günümüzde ise aşağıdaki slot sağlayıcıları oyunları daha çok para kazandıran çeşitler içermektedir.

 • Pragmatic Play
 • Netent
 • Relax Gaming
 • Playn’go
 • Hacksaw
 • Red Tiger

Oyun seçerken yukarıda önerilen slot sağlayıcıları slot oyunları oynanmalıdır. Farklı slot sağlayıcı oyunlarına göre onların sunduğu oyunlar daha iyidir.

Siteye Kaydol

Slot Para Kazanma Taktikleri

Hangi slot kazandırır alanında size belirli oyunlardan bahsederek oynamanızı önerdiklerimizi belirttik. Aynı zamanda bu oyunlarda şansınızı iyi bir orana taşıma şansınız olan çeşitli adımlar vardır. Bunları deneyerek daha iyi paralar kazanılabilir.

 • Değişken kredi miktarı ile oynayarak sabit bir bahiste kalmayın.
 • Anlık spinleri duraklatarak bonus oyunlarında scater arayın.
 • Bonus satın al oyunlarında kademeli satın alma yaparak iyi bir kazanç arayın.
 • Bütçenize göre oynayın ve bahsi buna göre seçin.

Yüksek kazançlar aldığınız bir slot oyununu aynı anda daha fazla zorlamayın. Farklı bir oyuna giderek şansı farklı bir oyunda deneyin. Kötü sonuçlar veren bir oyuna ise daha sonra gidin.

Siteye Kaydol
+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor