Balıkçı Oyunu Slot – 7 Farklı Oyun Seçeneği ve Taktiği

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Olta atarak balık tutmayla para kazanabileceğiniz ve yüksek bir çarpana ulaşarak devasa bir ödül alacağınız oyunlardır. Balıkçı oyunu slot seçiminde en çok Pragmatic Play Big Bass serisi tercih edilmektedir. Bu oyun slot oyuncularının balıkçı hasan slot adını verdiği oyundur. Bu isimle de çok sık arandığı ve lakabın takıldığı bilinir. Sağlayıcı bu oyunu bir seri haline getirerek birçok yeni türünü yaratmıştır. Listede en iyilerini görebilirsiniz.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Balıkçı Oyunu Slot

  1. Big Bass Bonanza
  2. Bigger Bas Bonanza
  3. Big Bass Hold Spinner
  4. Christmas Big Bass Bonanza
  5. Big Bass Bonanza Keeping it Reel
  6. Big Bass Bonanza Megaways
  7. Bigger Bass Blizzard

Balıkçı slot denildiğinde ilk akla gelen seri kesinlikle Big bass serisi ve oyunların tümü Pragmatic Play sağlayıcısında bulunur. Online Balıkçı oyunu slot basit oynanışı ve keyifli haliyle balık tutmaya dayanan bir oyundur. Temel amaçta basit ve oyun bir anda iyi bir free spin kazancı ödeyebilir. Balık sembolü ile balıkçı sembolü düşmelidir. Böylece balıkçı oltayı atarak balığı kendine çeker. Her balık bir para değeri ile düşmektedir.

Free spin içerisinde ise balıklar çarpanlarla da çarpılır. Örnek olarak 3x 10x vb. çarpanlarla balıklar çarpılabilir. Her 4 balıkçı sembolünde +10 free spin ile oyun devam eder. Son aşamaya kadar gittiğinizde maksimum kazanca ulaşılabilir. Slot oyunları devasa ödemeler yapabilen oyunlardan oluşur. Mümkün olan en iyi kazancı sunabilir. 4000x civarında ödeme verebilen türleri vardır. Bu megaways seçiminde daha fazladır.

Siteye Kaydol

Balıkçı Hasan Slot

Oyunu slot sitelerine girdiğinizde size yalnız Pragmatic Play sağlayıcısı oynatabilir. Şahane bir oyun ve gerçekten iyi kazandırır. Balıkçı oyunu slot basit bir oynanış biçimine sahip ve kolaydır. Spin ile oynanabilen türleri fazladır. Belirli balıkçı oyunu slot seçimlerinde ise bonus satın al butonu bulunmaktadır. Kademeli olarak satın alma ile oynayabileceğiniz türleri de var. Son derece güzel kazançları mümkün kılabilir. Bedava slot oyunları oynamak isteyenlerde bu oyunlara göz atabilir.

balıkçı oyunu slot oyna
balıkçı oyunu slot oyna

Balıkçı hasan slot nerede oynanır? Hemen slot giriş adresleri içinde bir slot sitesi seçerek paralı olarak oynanabilir. Üstelik yeni kayıt sonrasında üyelik bonusu alınarak bedava bile oynanabilecektir. Oyunun demosu da slot sitelerinde bulunuyor.

Slot Balık Oyunu

Günümüz slot oyunları lider türler içinde Big Bass Bonanza ve serinin devamını bizlere sunmaktadır. Pragmatic Play slot balık oyunu seçiminde en iyi kazanç ödeyen çeşitleri sunar. Bigger Bass Bonanza bu oyunlarda en büyük ödemeyi yapabilen türdür. Big Bass Bonanza Megaways de ödeme hattı fazla olduğundan yüksek bir kazanç ödeyebilir.

Siteye Kaydol

Oyunu oynamak için gerçek paralı slot oynatan bir siteye gidilmelidir. Listelerimizde slot siteleri içindeki her bir seçenekte bu oyun var. Paranızla bu oyunda keyifli anlar yaşarken iyi bir para kazanma ihtimalinizde yüksektir. Basit oynanışıyla gerçekten iyi bir anda oyuna girmenizle çok yüksek slot kazançları yaratma şansınız vardır.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol