Bigger Bass Bonanza Slot Oyununu Merak Edenler Buraya

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Big bass serisine Pragmatic Play Bigger oyununu da katarak daha fazla kazanç ödeyen büyük balıklar olan bir oyun tasarladı. Bigger Bass Bonanza Slot maksimum ödemesiyle diğer türlerden farklıdır. 4000x vaat edilen kazancı ve daha büyük balıklarla tekil kazançların yüksek tutulduğu bir oyundur. Oyun teması klasik balık tutma oyunu ve bonus satın al seçeneğinin olmadığı bir oyundur. Diğer Big bass oyunlarından farkı maksimum kazancı ve daha iyi bir RTP oranı olarak bilinmektedir.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Bigger Bass Bonanza Slot

 • Oynaklık: Yüksek
 • RTP: 96,71
 • Maksimum kazanç: 4000x

Normalde tekil balıklar düşük ödeme veren rakamlar içerse de Bigger bu konuda daha üst seviye bir durum yaratmaktadır. Tek bir balığın on binlerce lira edebildiği ve maksimum kazancı bir balıkla bile alma şansını vermektedir. Slot siteleri oyunları içinde en yüksek kazanca sahip oyundur. Haliyle de Bigger bass bonanza slot diğerlerinden daha ayrıcalıklı bir kazanç ödemesi yapabilecektir. Oynanışı da oldukça kolay olan oyun bonusa 3 scater yakalanmasıyla sizi bonusa alacaktır.
Oynaklık seviyesi yüksek olduğundan oyunu oynarken kredi miktarıyla oynamanız önerilir.

Sabit olarak uzun süre bir kredi miktarından kalınmamalıdır. Çünkü daha yüksek bir bet yaparken bonusa girmenizle daha fazla kazanç alınabilir. Oyun çoğunlukla buna elverişli bir oyun ortamıyla mümkün hale getirmektedir. İyi bir RTP oranı ile bu oyundaki şansınız oldukça boldur. Farklı Big Bass çeşitlerine göre daha sık bonusa girebileceğiniz bir yol sunacaktır.

Siteye Kaydol

Bigger Bass Bonanza Nasıl Oynanır?

 • Oyunda bonus satın al olmadığı için yalnız spin yoluyla oynanabilir.
 • İlk olarak bir kredi miktarı seçilerek spin ayarı yapılmalıdır.
 • Spin atmadan önce otomatik ve manuel spin arasında karar verilir.
 • Ardından otomatik seçimde istenmesi halinde spin sayısı belirlenebilir.
 • Hızlı, turbo ve normal modlarda spin yolları kullanılabilir.
 • Gerekli istenilen ayarlar yapıldıktan sonra ‘’spin’’ tuşuyla birlikte oyun başlatılır.
bigger bass bonanza slot limiti
bigger bass bonanza slot limiti

Bigger bass bonanza slot basit oynanabilen zorlayıcı olmayan ekran görüntüsüyle basit bir ayarla oynanmaktadır. Oyunun uyulması gereken slot kuralları olmadığından da herkesin rahatça oynayabileceği bir oyundur. İlk kez oynanması durumunda ilk olarak Bigger bass bonanza demo oyunu açılarak oyun test edilebilir. Sanal parayla istediğiniz kadar bedava spin atarak oyunu anlama şansınızda bulunuyor. Big bass bonanza slot oyunuyla benzerlik gösterir.

Bigger Bass Bonanza Demo

 • Pragmatic Play sitesi üzerinden games bölümüne gidilmesi gerekir.
 • Buradan Bigger Bass Bonanza slot seçilerek oyunun demosu başlatılabilir.
 • Farklı bir yol slot siteleri içinde oyunu bularak deneme butonuna basmanızdır.

Slot oyunu paralı olarak ilk kez oynanacaksa demo kesinlikle kullanılmalıdır. Demoda oyun içi birçok şeyi rahatça öğrenme fırsatı bulunur. Sunulan sanal para ile oyunu daha iyi anlayarak oynama şansını size sunmaktadır.

Demodaki kazançlar sanaldır. Oyun gerçek RTP oranı ile paralı oynanması halinde olabilecekleri size göstermektedir. Aklınıza yatması durumunda oyunun gerçek paralı slot halini slot sitesi üzerinden açabilmektesiniz.

Siteye Kaydol
+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor