Çarpan Atan Slot Oyunları – 7 Oyun Oynanışı ve Kuralı

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Çarpan slot oyunlarında iyi bir kazanca ulaşmanızı sağlayan sembol kazancının çarpılmasıyla büyük bir ödeme yapan özelliktir. Çarpan atan slot oyunları büyük çarpanlarla daha büyük slot kazançları ödeyebilir. Bu tarz oyunların birçok sağlayıcıda olduğunu bilsek de belirli oyunlar bu seçimde en iyisidir. Çarpan tutan ve çarpanla kazandıran birçok sağlam slot oyunu önerdik. Slot oynarken listenize dahil ederek bu oyunları özellikle denemelisiniz.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Çarpan Atan Slot Oyunları

  1. Gates OF Olympus
  2. Sweet Bonanza
  3. Starlight Princess
  4. Candy Blitz
  5. Forge OF Olympus
  6. The Dog House
  7. Wild Wild Riches

Slot oyunlarında en heyecanlı ve özel para kazanma deneyimini çoğunlukla çarpan veren slot oyunları sunmaktadır. Oynaması basit iki yönlü bir oynama biçimi sunarlar. Bonus satın al ve normal spin adımıyla oynanabilirler. Çarpan atan slot oyunları birçok sağlayıcıda var. Ama en çok da özellikle Pragmatic Play çarpan oyunları tercihe edilir. Relax Gaming vb. sağlayıcılarda bu oyunlarda en iyi türleri sunabilmektedir.

Format olarak çarpan veren oyunlarda 500x gibi çeşitli birden fazla çarpan düşebilir. Buda maksimum kazanca oyuncuyu daha çok yaklaştırır. Anlık çok iyi bir slot ödemesi yapabilme gücü olan oyunlardır. Güncel en çok çarpan üzerinden ödeme yapan oyunlarda bu liste bulunur. Para kazanma amacıyla bu slot oyunları daha esnek sonuçlar verebilecektir. Chicago slot bu oyunlara benzer.

Siteye Kaydol

Tüm slot siteleri bu oyunların hepsini ve daha fazlasını sunabilir. Slot sağlayıcıları listesinde özellikle çarpan veren oyunlarda seçmeniz önerilenler var. Pragmatic Play, Relax Gaming, Playn’go vb. sağlayıcılarda bu oyunları fazlasıyla görebilirsiniz.

çarpan atan slot oyunları güvenli mi
çarpan atan slot oyunları güvenli mi

Slot Oyunları Çarpan Hilesi

Online slot oynarken çokça merak edilen durumlardan biri de çarpanla oyunlardan kazanç elde edilmesidir. Tam olarak bunu hile ile yapmayı isteyenlerde var. Slot oyunları çarpan hilesi nasıl yapılır? Teme olarak online slot oyunları hileden etkilenmiyor. Hepsi güvenilir ve lisansları ile hile yapılmasının zor olduğu oyunlardır. Fakat hileye ihtiyaç duymadan da çarpan ile para kazanılabilir. Dede slot oyunu bu tarz hilelere izin vermez.

Online slot oyunlarında çarpan hilesi henüz geliştirilmedi. Oyunları belirli bahis aralıkları ile bir süre denemeniz gerekir. Özellikle şans size denk geldiğinde çarpan atan slot oyunları çok iyi bir çarpanla büyük bir kazanç ödeyebilecektir.

Siteye Kaydol

Çarpanlı Slot Oyunları

Çarpanlarla kazanmayı slot oyunlarında bir oyun seçimi olarak sevenler birçok oyuna gidebilirler. Fakat belirli oyunlar diğerlerine göre de çok oynanır. Çarpanlı slot oyunları arasında ilk olarak Gates OF Olympus, Starlight Princess ve sweet bonanza oyunları önerilir. Bu oyunlar diğerlerine göre daha büyük ve hızlı bir çarpan ödemesi verebilir.

Çarpanların ise slot oyunlarında en sık denk geldiği ve kazandırdığı oyunlardır. Yeni çıkan slot oyunları arasında da benzer türler bulunur. Yine de online slot oyunları arasında çarpan oyunlarını sevenler bu oyunları daha sık oynuyorlar. Basit ve hızlı bir slot ödemesi yapabilmesi muhtemel oyunlardan yalnızca önerilenlerdir.

Siteye Kaydol
+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor