Chicago Slot Oyunu Hakkında Güvenilir Bilgiler Neler

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Novamatic klasik slot oyunlarında görebileceğiniz Chicago oyunu 3000x maksimum ödemesiyle cezbedicidir. Chicago slot 12 free spin oynatma şansını bonus sembollerini bulmanızla verecektir. Bonus kazançları iyi ve normal makara kazançları da iyi olan bir oyundur. Spin atarken ara ödemenin sık geldiği oyunlardan biridir. Buda uzun süre oynansa bile oyunda kaybetmenin zorlayıcı olduğunu göstermektedir. Bilinirliği çok fazla olan bir oyun değil. Ama klasik slot sevenler bu oyunu oynuyor.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Chicago Slot

  • Sağlayıcı: Novamatic
  • Maksimum Kazanç: 3000x
  • Ödeme hattı: 20
  • RTP: 96,2

Gangster temalı bir slot oyunu oyunda Al Capone ve Eliot Ness sembolleri görülebilir. Chicago sembolü ise oyunda wild yerine geçer. Sembolleri birleştirmenizde rol oynamaktadır. İyi bir kazancı tetikleme ihtimalini verebilir. Chicago slot ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayarak çok iyi paralar kazanılabilir. 3000x zorlayıcı olsa da 1000x ve üstünü görme şansınız yüksektir. Çünkü oyun iyi bir RTP oranıyla oyunu oynattığından iyi ödemeler yapar.

Scater ise oyunda klasik bir mafya arabası olarak görünür. En az 3 tane makaraya yerleşmesiyle 12 free spin oynatır. Dede slot oyunu ile biraz farklılıkları vardır. Gerçekten free spinlerinden boş çıkmanız mümkün değildir. RTP yüksek olduğundan bet miktarının oldukça yükseğini ödeyebilir. Çok iyi bir anlık kazançtan sonra oyunu bırakmanız tavsiye edilir. RTP değişken olmasa da çok uzun süre aynı bet miktarıyla oynanmalıdır.

Siteye Kaydol

Chicago Slot Oyna

Novamatic her slot sitesi üzerinde görebileceğiniz bir slot sağlayıcısı değildir. Betconstruct sitelerinde ve belirli Pronet sitelerinde var. Elbette sağlayıcı ile iş birliği olan slot sitelerinin tümünde görülecektir. Chicago slot oyna için seçmeniz gereken Novamatic olacaktır.

Sağlayıcıyı seçtikten sonra oyunu arama çubuğuna yazarak görebilmektesiniz. Kaliteli bir oyun ve klasik bir yapıda olsa da kazanç ödemesi beğenilecektir. İstikrarlı olarak değişken kredi miktarı ile oynanabilir.

Klasik slot oyunları içinde 12 free spin veren nadir bir oyundur. Free spin kazançları ise gerçekten birçok oyundan üstündür. Ana spinlerde makara içerisinde ara ödemeleri de fazladır. Wild sembolü çok sık denk geldiğinden oyun iyi kazançlar ödüyor.

Siteye Kaydol
chicago slot sitesi
chicago slot sitesi

Chicago Slot Nasıl Oynanır?

  • Ödeme tablosunu görmeniz için Paytable butonuna basın.
  • Burada sembollerin değerleri ve kazanç miktarları görünür.
  • Lines yazılı alan ödeme hattını ayarladığınız alandır. Klasik olarak 20 gelir.
  • Bet/line oyunu kuruşluk slot oyunu seviyesine çekebilmenizi sağlar.
  • Burayı artırıp yükseltmeniz bet alanını değiştirir.
  • Sonrasında start butonuna basarak oynanabilir.

Oyunda klasik bir slot adımı olduğundan spin atmanız kolaydır. Yukarıdaki basit ayar sonrası direkt spin atarak oynanabilir. Asla zor bir oyun olmadığı gibi spin atarken çok iyi kazançlar öder. Novamatic slot oyunları arasında beğenilen bir tür olarak oynanır. Sembolleri ve oyun grafikleri çok iyi olmayabilir. Ama kazanç bakımından oyun birçok slot oyunundan daha istikrarlı bir şekilde para kazandırma şansını sunar.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol