Dede Slot Oyunu ile İlgili Hileler Var mı ve Nasıl Yapılır

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Zeus slot ve dede slot isimleriyle online slot oyunlarında çığır açan en iyi çarpan veren slot oyunu olarak bilinmektedir. Dede slot oyunu Pragmatic Play oyunları arasındaki Gates OF Olympus oyunun ta kendisidir. Oyun özellikle çarpan tutan ve çarpanı koruyarak daha büyük bir kazanç ödeyebilen slot atmosferi sunar. Basit oynanışı ile size spin ve bonus satın al yolunu sunarak eğlenceli bir şekilde keyifle oynanabilecektir.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Dede Slot Oyunu

Slot sitelerine girdikten sonra slot alanında Pragmatic Play slot oyunları arasında bulunur. Oyunun gerçek ismi Gates OF Olympus oyunu olarak bilinir. Fakat slot oyuncuları zeus karakterinden dolayı bu oyuna dede slot oyunu demektedir. Bu isimle aranılan oyunun gates of olympus olduğunu ve 5000x ödeyen bir oyun olduğu bilinir.

Maksimum kazanç ödeme olasılığı birçok slot oyununa göre yüksektir.
RTP iyi bir oranda %96 ve üstü bir oranda iyi bir şans sunar. Spin atarken veya bonus satın al yaparken seçebileceğiniz bir türdür. 500x’e kadar makarada tekil çarpanlar atabilir. Buda 5000x ödemeye en kolay yoldan yaklaşmanız demektir.

Siteye Kaydol
 • Spin ile ve bonus satın al ile oynanabilir.
 • En düşük bet miktarı 1 TL’den başlar.
 • En az satın alma miktarı 100 TL’dir.
 • Bahsin 5000x’e kadar olan katını ödeyebilir.
 • 4 scater ile bonusa girilir.
 • 15 free spin bonus oyununda oynatılır.
 • Free spin boyunca çarpanı tutarak kazanç öder.

Oyunun muhteşem yanı kesinlikle free spin içerisinde gelen bütün çarpanı sol haneye yazarak korumasıdır. Yeni semboller ve düşen çarpanlar ile bir önceki çarpanlar özellikle birleşir. Buda anında çok iyi bir ödeme vermesini sağlamaktadır. En çok free spin veren slot oyunları içinde de yer almaktadır.

Dede Slot Nasıl Oynanır?

 • Spin atmayı tercih ediyorsanız kredi miktarını seçin
 • – ve + butonu ile bahis bedelini seçebilirsiniz.
 • Turbo adımına alınarak makara hızlandırılabilir.
 • Sonrasında spin tuşuna basılarak oyun başlatılır.
 • Sol tarafta bonus satın al butonu vardır.
 • Buton 100 TL ve 100.000 TL arasında satın alma sunabilir.
 • Direkt bonusa gitmeyi tercih edenler seçebilirler.

Kısacası dede slot oyunu nasıl oynanır? Bilinmeli ki iki yolunuz vardır. Birincisi spin ile bu oyunu oynamanız diğeri satın alma yoludur. İkisi de farklı slot saatleri içerisinde ayrı güzel sonuçlar verebilmektedir. İkisini de deneyerek ilerlemeniz önerilir. Yüksek para kazandıran slot oyunları oynamak dikkat ister.

dede slot oyunu nedir
dede slot oyunu nedir

Dede Slot Demo

Oyunu test etmeniz ve deneyimleme için oyunu demo modunda oynayabilirsiniz. Slot oyunlarının tümünde demo bulunur. Pragmatic Play özellikle test aşamasında demo oyununu keyifle size oynatacaktır. Dede slot demo için ziyaret etmeniz gereken slot siteleri seçimi olabilir. Veya demoyu Pragmatic resmi sitesi üzerinden de açabilirsiniz.

Siteye Kaydol

İki alanda slot oyunlarında dem butonu ile sanal slot olarak oyunu eğlencesine oynatır. Deneme butonuyla bilmediğiniz slot oyunlarında deneyim elde edilir. Gerçek parayla slot oynamaya gittiğinizde demo oynadığınız için daha deneyimli olursunuz. Fakat bu alan size bir para kazandırma veya kaybettirme durumu sunmayacaktır. Amaç oyunu öğrenmenizdir.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol