En Çok Free Spin Veren Slot Oyunları – 7 Oyunda Spin Sayısı

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Slot oyunlarının bonus oyunu olan her türünde free spin sayısı farklı bir sayıdadır. En çok free spin veren slot oyunları hangisi? Popüler slot oyunları içinde en çok para kazandıran çeşitlerin arasında bu seçimleri yaptık. 8-10 free spin çoğu oyunda düşük bir free spin sayısı olacaktır. Önereceğimiz oyunlar 15 ve üstü free spin sayıları ile daha çok spin hakkı verir. Şansınızın free spin sayısının fazla olmasıyla daha fazla olacağını göreceksiniz.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

En Çok Free Spin Veren Slot Oyunları

  1. Gems Bonanza
  2. Starlight Princess
  3. Gates OF Olympus
  4. Madame Destiny Megaways
  5. STACK EM
  6. Candy Blitz
  7. Money Train 3

Slot oynarken bonus oyunu içerisinde oyunu en çok uzatan slot oyunlarıdır. En çok free spin veren slot oyunu seçiminde onlar lider oyunlardır. Ayrıca slot oyunlarında para kazandıran türler olarakta bilinirler ve çok üstün kazançlar ödeyebilirler. Popüler slot oyunları içinde size free spin sayısını en fazla verebilen oyunlardan bahsettik. Bu oyunlarda spin atarak daha çok free spin ile bonus oyunu oynanabilir.

Free spin sayısı fazla olunca ne olur? Bu daha çok şans demektir. Örnek olarak 8-10 free spin veren bir oyunda şansınız daha azdır. 15 ve üstü bir free spin ile başarma oranınız daha yüksektir. Bu tabi ki slot oyunu RTP oranına göre de değişir. Fakat yukarıdaki önerilen yüksek para kazandıran slot oyunları çok free spin veren slot çeşitleri olarak biliniyorlar.

Siteye Kaydol
en çok free spin veren slot oyunları adresleri
en çok free spin veren slot oyunları adresleri

Free Spin Veren Slot Oyunları

Slot oyunları çeşitli konseptlerde farklı özellikler ile oynanır. Bazı oyunlar re-spin sunarken bazıları bonus üzerinden free spin vermektedir. Bazıları da her ikisini de sunarak daha çok bedava spin sunabilmektedir. Free spin veren slot oyunlarının arasında tercihen size önerdiklerimiz çok para kazandıran slot çeşitleridir.

Günümüz slot oyunlarında free spin sayısı en yüksek oyunlar genelde Pragmatic Play ve Relax Gaming oyunlarındadır. Netent ve Playn’go oyunları da özellikle free spin sayısı yüksek oyunlar sunmaktadır. Bu belirtilen sağlayıcıların slot oyunları ile şansınızı denemeniz daha çok free spin sayısına sahip olarak oyunu oynamanızı sağlayacaktır.

En Çok Kazandıran Free Spin Slot

Sweet bonanza, gates of olympus gibi oyunlar free spin sayıları hem fazla hem de sıklıkla uzatma verebilen oyunlardır. Starlight Princess ve Chaos Crew ya da Money Train 3 gibi slot oyunları da bunu sağlamaktadır. En çok kazandıran free spin slot olarak oynamanızı önereceğimiz yegane oyunlar olacaktır. Hem iyi bir kazanç ödeyebiliyorlar hem de free spin sayıları fazla ve uzatma vermektedir.

Siteye Kaydol

En çok free spin veren slot çeşitleri oyundaki vereceği free spin sayısı ile daha çok para kazanılmasının önünü açar. Şans burada free spinin fazla olmasıyla oyuncu lehine daha fazladır. Slot oyunu seçimlerinizi özellikle sizde buna göre yapmalısınız.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol