Lucky Lady’s Charm Deluxe Slot Oyununda Kazanç Oranları

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Novamatic slot sağlayıcısının 900x kazanca kadar ödeme yaptığı klasik slot oyunları arasında bulunmaktadır. Lucky Lady’s Charm Deluxe %95,13 RTP ile düzenli olarak makarada ödeme hatlarıyla kazanç vermektedir. En az 3 scater sembolü ile 15 free spin oynatarak ücretsiz döndürme ile kazanç dağıtmaya başlar. Bu oyun herkes tarafından bilinmiyor. Spin attığınızda bolca para kazanabileceğiniz bir oyun olacaktır.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Oyun 5 silindir ve 3 sıralı bir aşamada oynanırken sağ ve solda çeşitli ödeme hatları vardır. Başlangıçta 10 ödeme hattı ile başlar. Ama bu ödeme hattını değiştirme şansını da sunmaktadır. Lucky Lady’s Charm Deluxe oyunu Novamatic slot sağlayıcısına gidildiğinde açılabilir. Oyunda makara ödülleri hızlı ve yaygın bir şekilde denk gelmektedir. Pembe renkteki 3 scater sembolü ile 15 free spin yakalanarak ücretsiz spinler oynatılır.

Kuruşluk slot oyunu olarakta oynanabilir. En düşük bütçeyle bile spin atabileceğiniz bir kredi miktarı seçimi sunabilmektedir. Özellikle bütçe ne olursa olsun oynayabileceğiniz bir slot oyunu olarak emsal bir türdür. Sıklıkla bahsinizin 75 katını anında ödeyebilir. Bu çok sık denk geldiğinden ara ödemelerin gerçekten iyi olduğu görünecektir.

Siteye Kaydol
  • Sadece wild ile bir kazanç edilirse bu 900x ödeme yapar.
  • 15 free spin aynı zamanda 3x ile oynatır.

Free spin kazancı 3’e çarpıldığından iyi bir ödeme tetikleyebilir. Free spinden eliniz boş çıkmayacaktır. İstikrarlı spin attığınızda güzel bir kazanç ile oyundan ayrılma şansınız olur.

Lucky Lady’s Charm Deluxe Oyna

Online slot siteleri bu oyunu nadiren sunabilir. Belirli sitelerde olan bu oyun yalnız Novamatic slot oyunları sunulan sitelerde olur. Money train slot gibi güven dolu bir oyundur. Oyna adımında bu oyunu tercih edenler genelde klasik slot oyunu sevenler olmaktadır. Yapı itibariyle görsel keyif verici olmasa da iyi bir ödeme yapabilen oyunlardandır. Az kişi tarafından bilindiğinden nadiren oynanır.

lucky lady's charm deluxe slot oyna
lucky lady’s charm deluxe slot oyna

Artı olarak makara özellikleri fazla ve free spini 3x ile oynatmasıyla kazanç iyidir. 15 free spin sıklıkla scater denk gelmesiyle olmaktadır. Aynı zamanda free spin içerisinde tekrar free spinleri uzatma şansını sunabiliyor. Tüm sunabildikleriyle Novamatic slot bu oyunda güzel kazanç ödemesi yapabilmektedir.

Siteye Kaydol

Lucky Lady’s Charm Deluxe Nasıl Oynanır?

  • Line yazılı alan ödeme hattı ayarı yaptırır.
  • – ve + tuşları ile bir kredi miktarı seçilebilir.
  • Kuruşluk bahis bedeli bile seçmenize izin verir.
  • Ardından start tuşuna basılarak spin atılır.

Son derece basit oynanabilen bir klasik slot oyunu olduğu unutulmamalıdır. Kesinlikle bu oyunu beğeneceğinizi biliyoruz. Gün içinde özellikle belirli tur sayıları ile oynanmalıdır. 200 ile 400 spin aralıklarında kasayı büyütme şansınız büyüktür. Genel olarak çok sık free spin yakalandığından oyundan kazançlı ayrılmanız kolaydır. Novamatic her slot oyununda bu basit adımlarla herkese oyununu oynatabilir. Zorlayıcı bir oyun olmadığı gibi anlık kazanç ödeme ihtimali de yüksektir.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol