Starlight Princess Slot Hakkında En Detaylı İnceleme

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Pragmatic Play oyunlarındaki en çok oynanan iki türden biri gates of olympus ve diğeri Starlight Princess oyundur. Starlight Princess slot daha basit çarpan atabildiğinden dede slot oyununa göre daha çok oynanıyor. Aslında bakılırsa maksimum kazanç alma ihtimaliniz bu oyunda daha fazla. Maksimum kazanç ise aynı ve iki oyun arasında geçişler yapılarak denenebilir. Bu bölümde çok merak edilen Starlight oyunundan bahsettik.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Starlight Princess Slot

  • Sağlayıcı: Pragmatic
  • Maksimum kazanç: 5000x
  • %RTP 96,50

Oyunda tam olarak 6 makara var ve 5 satır üzerinde oynanıyor. Buda 4 scater ile bonusa gidilebilmesi anlamına gelmektedir. Starlight Princess slot özellikleri ile birebir olarak gates of olympus slot oyununa benzemektedir. Fakat slot oyunu bonusa daha sık gidiyor. Bonus satın al içerisinde ise daha iyi sonuçlar verdiği görünmektedir.

Yıldız ışığı prensesi adındaki oyun Pragmatic Play slot oyunları içerisindeki çarpan tutan birkaç oyundan biridir. 15 free spin içerisinde çarpanları devamlı toplar. Ve 500x, 250x ve 100x gibi çarpanlar atabilir. Üstelik bu gelen çarpanı free spin süreci boyunca kullanır. Oyunun ana dinamiği ve iyi bir özelliği olarak bu gösterilebilir.

Siteye Kaydol

Spin atarak ve bonus satın al yaparak Starlight slot oyunu oynanabilecektir. Bütçenize göre oyun yolunu kendiniz özellikle belirleyebilirsiniz. Daha çok satın alarak oynansa da spin içerisinde de maksimum kazanç ödeyebilir. Tabi bu düşük bir olasılık ama yine de iyi bir çarpanla tekil bir kazanç spinle alınabilmektedir.

starlight princess slot sitesi
starlight princess slot sitesi

Starlight Princess Demo

Demoyu oynatan ve bu imkanı size sanal slot oyunlarında verebilen slot siteleri ve Pragmatic Play olacaktır. Başlangıçta deneme amaçlı ve oyunu öğrenme odaklı sanal spinler atılabilir. Starlight Princess demo ile oyun öğrenilebilir. Slot siteleri içerisinde oyunu demo olarak başlatabileceğiniz bir butonu bulunmaktadır. Hatırlarsanız bu seçenek turbo slot oyununda da vardı. Bununla birlikte Pragmatic Play resmi sitesi de aynı alanı Türkçe demo olarak sunabilmektedir.

  • 100.000 TL bakiye ile sanal spinler denenir.
  • Bonus satın al testi yapılabilir.
  • Slot taktikleri geliştirmeniz için iyi bir atmosferdir.

Daha önce hiç ama hiç Starlight Princess oynanmadıysa bu adım size oyunu kolayca öğretecektir. Profesyonel bir şekilde oyunu öğrenme şansınız olur. Üstelik eğlence amaçlı da demo slot oyunu oynayabilmektesiniz.

Siteye Kaydol

Starlight Princess Nasıl Oynanır?

  • Bahis bedeli seçimi – ve + butonlarını tıklanarak yapılır.
  • Bu spin başına Starlight oyununa ödeyeceğiniz bakiyedir.
  • Turbo ve hızlı spin modları vardır.
  • Spin atarak veya sol köşedeki bonus satın al butonuyla oynanabilir.

Starlight Princess nasıl oynanır? Yukarıdaki basit adımlar paralı slot oyunları arasında bu oyunu keyifle oynamanızı sağlayacaktır. Starlight Princess slot son derece basit oynayabileceğiniz ve çok para kazandıran bir oyundur. Gün içinde gece saatleri ile oyunu oynayarak kazanma şansınız artar. Oyun en çok gece saatlerinde maksimum kazanç ödemektedir. Size oyunu en çok kazandıran slot saatleri ile deneyerek kazanabilirsiniz.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol