Sweet Bonanza Nasıl Oynanır Öğrenin ve Kazanın

Siteye Kaydol Siteye Kaydol

Online slot kategorisinde en ilgi çekici ve oynanılan tür olarak bonanza slot oyunu serisi gelmektedir. Sweet bonanza slot oyunu ise her bir oyundan farklı bir teması iyi bir bonus satın alma yoluyla kullanılmaktadır. Pragmatic Play slot oyunları içindeki efsanevi tür olmaya devam ederken en sık spin atılan oyundur. Dünya’nın birçok online slot sitesi içerisinde en çok oynanma seviyesiyle ilgi görmeye de devam etmektedir.

#
Slot Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
2000 TL %100
4.3⭐
9
1000 TL %100
4.2⭐
10
500 TL %100
4.1⭐

Sweet Bonanza Slot

 • 5000x maksimum ödeme
 • Bonus satın al seçimi
 • Normal spin yolu
 • Hızlı, Turbo ve normal spin ayarları sunar.

Online olarak sweet bonanza oynarken iki aktif yolunuz olur. Bunlardan ilki bütçenin iyi olmasıyla klasik bonus satın al butonu olacaktır. Bu alanda tam olarak 100 TL’den başlayarak çeşitli satın almalar yapılabilir. Tercihen düşük bakiyede spin atılarak bonusun yakalanması daha iyi olacaktır. Tema şeker slot oyunları yapısında olduğundan 3 şeker scater sembolü aranır. Bonus size 10 free spin sunacaktır.

Bonus içerisinde sembollerin en az 8 olması ödeme verir. Güzel sembollerin birleşimiyle de yukarıdan aşağıyla çeşitli çarpanlar düşer. Bunlar bomba sembolüyle düşerken kombinasyonla birleşerek size bir ödeme sunar. En fazla 100x düşürebileceği de bilinmelidir. Burada önemli olan iyi bir kazanç için sembollerin uzayarak fazlaca bulunması olacaktır.

Siteye Kaydol
sweet bonanza nasıl oynanır öğren
sweet bonanza nasıl oynanır öğren

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

 • Bütçeniz iyiyse kesinlikle satın alma yolu önerilir.
 • Kasa seviyesi düşükse spin ile düşük bir kredi miktarı önerilecektir.
 • Her iki yolda basit bir ayarın yapılmasıyla hızlıca oynanabilir.
 • Satın alma için sol taraftan butona tıklayarak yapılarak oynanır.
 • Spin için kredi miktarını ayarlama ve sonrasında spin tuşuna basarak oynanabilir.

Sweet bonanza slot online slot seçenekleri arasında 2023 yılı en favori oyundur. Oyun ortaya çıktığından beri milyonlarca satın alma yapılmıştır. Ve her gün slot oynayanların denediği ve kazanç aradığı bir oyun olarak bilinir. Tercihen ilk kez oynayacaklara özellikle sweet bonanza demo oyununu oynamaları tavsiye edilir.

Demoda size spin atma için satın alma yaptırılabilir. 100.000 TL sanal bakiye ile ise sanal spinlerinizi demo olarak yapmanız sağlanmaktadır.

Sweet Bonanza Siteleri

 1. 1xbet
 2. Bahsegel
 3. GrandPashabet
 4. CratosRoyalbet
 5. Betwoon
 6. Pasha Gaming

Bedava sweet bonanza oyna için yukarıdaki siteleri tavsiye etmekteyiz. İlk kez spinlerinizi ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan bonuslar verirler. İyi bir kayıp bonusu oranı ve her par yatırmada sunulan para yatırma bonusları olacaktır.

Siteye Kaydol

Slot siteleri güvenilir mi? Sweet bonanza slot oynamanız için önerdiğimiz her bir site Mga Malta ve Curaçao lisansıyla oyun oynatmaktadır. Güvenilirlik olarak bizden tam not aldıklarını belirtelim. Kazancınızı size sorunsuzca ödemeleriyle online alanda onlarca yıl varlar. Üstelik yeni çıkan slot oyunları çeşitlerinin güncel olarak ilk bu sitelerde olacağı bilinir. Pragmatic Play slot oyunları arşivinin tümünü oynattıklarından da avantajlılar.

+ posts

Chris Taylor -2004 yılından beri iGaming sektör analisti. Slot oyunları kazanma oranları - RTP - incelemeleri ve analizleri. Kullanıcı yorumları ile birlikte slot oyun deneyimleri incelemesi. - Chris Taylor

Siteye Kaydol